Oficjalnie: Kadra zostaje na Narodowym!

3 lata temu Oficjalnie: Kadra zostaje na Narodowym!
fot. PZPN

Reprezentacja Polski będzie rozgrywała swoje mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy na Stadionie Narodowym przynajmniej do końca 2020 roku.

Polski Związek Piłki Nożnej doszedł do porozumienia ze spółką PL.2012+ w sprawie wynajmu obiektu na następne lata. Dzięki osiągniętemu konsensusowi „Biało-Czerwoni” rozegrają na Stadionie Narodowym wszystkie domowe spotkania w ramach trwających obecnie eliminacji Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2016 roku we Francji, eliminacji Euro 2020 oraz mistrzostw świata w 2018 roku. Ponadto, co najmniej do roku 2020 w Warszawie będzie odbywał się również finał piłkarskiego Pucharu Polski.

- Bardzo się cieszę, że Stadion Narodowy nadal będzie prawdziwym domem reprezentacji Polski. To dobra wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy będą mogli oglądać mecze i przeżywać wielkie emocje w niepowtarzalnych warunkach. Budujemy również prestiż rozgrywek Pucharu Polski, organizując finał tej imprezy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jestem pewny, że czekają nas wielkie emocje! – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Do tej pory Polacy rozegrali na tym stadionie 11 meczów – wygrali 3, zremisowali 6 oraz przegrali 2 pojedynki. Podopieczni Adama Nawałki rozegrają na Stadionie Narodowym jeszcze trzy mecze w trakcie bieżących eliminacji Euro 2016 – przeciwko Gruzji, Gibraltarowi i Irlandii.ŹRÓDŁO
PZPN
TAGI: Oficjalnie Polska PZPN
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.