Busquets: To co zrobił Orellana, było dziwne [WIDEO]

Busquets: To co zrobił Orellana, było dziwne [WIDEO] fot. Transfery.info
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Transfery.info | YouTube

W niedzielnym meczu Celty Vigo z Barceloną (0:1) zawodnik gospodarzy Fabián Orellana otrzymał czerwoną kartkę za rzut kępą trawy w Sergio Busquetsa.

Pomocnik „Barcy” skomentował nietypową sytuację i podkreślił wagę zwycięstwa drużyny po przerwie na mecze reprezentacji.

- Orellana rzucił we mnie kawałkiem trawy. To było dziwne, ale na szczęście sędzia widział całe zdarzenie i sprawiedliwie rozstrzygnął sprawę. To był normalny faul, a ja przy wznowieniu gry starałem się rozważyć różne opcje, ale on się wściekł. Takie rzeczy komplikują tylko jego sytuację, ale to się zdarza – ocenił.

- Bardzo ważnym dla nas było, aby zdobyć trzy punkty po przerwie na mecze reprezentacji. To trudne boisko, ale udało nam się, bo byliśmy czujni.

26-latek pochwalił także starszego kolegę z drużyny, Xaviego Hernándeza, który wszedł na boisko w drugiej połowie i zaliczył asystę przy jedynym golu. – On daje nam więcej korzyści w posiadaniu piłki. To dla nas bardzo ważne. Myślę, że teraz jesteśmy bardziej konkurencyjni, lepsi w ataku – dodał.