Alves stawia warunki Barcelonie

3 lata temu Alves stawia warunki Barcelonie
fot. uefa.com

Saga kontraktowa Daniego Alvesa trwa w najlepsze. Po kolejnym spotkaniu z działaczami Barcelony agentka zawodnika Dinorah Santana zorganizowała krótką konferencję prasową.

Podczas niej dowiedzieliśmy się o aktualnym stanie negocjacji między stronami.

Barcelona aktualnie oferuje roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejne dwa sezony (1+ 1+1), w razie osiągnięcia 60% liczby spotkań w danym sezonie. Na to jednak Alves nie wyraża zgody, chcąc bezwarunkowy dwuletni kontrakt z opcją dodatkowego sezonu. Warunki finansowe też nie są zadowalające, gdyż dwa inne kluby proponują więcej niż Katalończycy. Wiadomo też, że z grona zainteresowanych odpadł Paris Saint-Germain, który wcześniej hiszpańskie media zdążyły już ogłosić nowym pracodawcą Brazylijczyka.

Dinorah powiedziała też, że rozmawiała z kandydatami na prezydenta Barcelony (wybory już latem) i nie podzielają oni zdania obecnego zarządu.

- Barça poinformowała nas, że to ostateczna oferta. Jeśli tak, negocjacje zostały zakończone. Dani jest smutny, oczekiwał więcej - podsumowała była żona Alvesa.

Pomimo mocnych słów Santany nie zapowiada się na koniec sagi, a stanowią one po prostu elementem gry, w której pozycję Barcelony znacznie pogarsza zakaz transferowy. Następcę Alvesa Katalończycy będą mogli sprowadzić dopiero w styczniu 2016 roku.


ŹRÓDŁO
Dinorah Santana
TAGI: Dani Alves FC Barcelona Brazylia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0172 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.