Feyenoord z ofertą za napastnika City

2 lata temu Feyenoord z ofertą za napastnika City
fot. Wikipedia

Feyenoord Rotterdam złożył ofertę kontraktu Johnowi Guidettiemu.

Szwed, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Celtiku Glasgow, latem będzie wolnym zawodnikiem, gdyż jego umowa z Manchesterem City dobiega końca. Anglicy nie wiążą przyszłości z 22-letnim snajperem, dlatego też w kolejce po niego ustawiło się kilka zespołów chcących zawrzeć z nim porozumienie.

Media donoszą, że piłkarz znajduje się w sferze zainteresowań Celtiku, Milanu i Olympique Marsylia. W swoim zespole chciałby go mieć również dyrektor techniczny Feyenoordu Martin van Geel. W związku z tym pojawił się na ostatnim spotkaniu „The Bhoys” przeciwko Aberdeen, aby porozmawiać z utalentowanym snajperem na temat jego przyszłości.

- Chcemy, by nasza drużyna była możliwie jak najsilniejsza. Jeśli jest to możliwe z Guidettim w składzie, to niezwykle mnie to cieszy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by tak się stało - powiedział Holender.

John Guidetti reprezentował już barwy ekipy z De Kuip w sezonie 2011-12. Wtedy to w 23 spotkaniach Eredivisie strzelił dwadzieścia goli oraz zanotował aż osiem asyst. Zawodnik niejednokrotnie przyznawał, że z chęcią skorzystałby z możliwości powrotu do Feyenoordu.

Holenderski klub potwierdził też w poprzednim tygodniu, że po zakończeniu sezonu nowym zawodnikiem zespołu zostanie Dirk Kuyt.  

ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Feyenoord Rotterdam Celtic FC Manchester City FC John Alberto Fernando Andres Luigi Olof Guide Holandia Szkocja Anglia Szwecja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.