Oficjalnie: Probierz z nową umową

3 lata temu Oficjalnie: Probierz z nową umową
fot. FotoPyk

Michał Probierz przedłużył swój kontrakt z Jagiellonią Białystok do końca czerwca 2017 roku.

Były piłkarz, między innymi Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze prowadzi ekipę z Białegostoku od kwietnia 2014 roku. Wcześniej pracował już w Jagiellonii w latach 2008-10 i wówczas poprowadził klub do zdobycia Puchar i Superpucharu Polski.

- Mamy plan, który chcemy realizować i to widać. Mamy dobry wynik, jeżeli spojrzymy na zajmowane przez nas miejsce w tabeli. W grze nam trochę jeszcze brakuje, ale nie da się zrobić wszystkiego od razu. Wiadomo, może nie wszyscy będą zachwyceni, bo zawsze znajdą się osoby, które będą miały ku temu powody. Najważniejsze, że osoby które przychodzą na mecze i zarządzające klubem są zadowolone. Znamy się tutaj bardzo dobrze. Za pierwszym razem pracowałem tutaj przez trzy lata, teraz też minął nam już roku. Nadal pracujemy. Obyśmy wspólnie osiągnęli jak największe sukcesy – powiedział 42-letni trener.

- Każdy ma swoje marzenia. Fajnie by było załapać się do europejskich pucharów i zajść w nich dalej niż wcześniej, kiedy odpadaliśmy w pierwszej rundzie. Najważniejsza jest jednak stabilność pracy, żeby młodzi zawodnicy się rozwijali i wtedy na pewno będzie łatwiej nam wszystkim – dodał Probierz.ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Oficjalnie Michał Probierz Jagiellonia Białystok Polska Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.