Mourinho: Nasza gra nudna? Nudne jest dziesięć lat bez mistrzostwa!

4 lata temu Mourinho: Nasza gra nudna? Nudne jest dziesięć lat bez mistrzostwa!
fot. uefa.com

Menedżer Chelsea José Mourinho odniósł się do przyśpiewek kibiców Arsenalu podczas niedzielnych derbów Londynu na The Emirates.

„The Blues” bezbramkowo zremisowali z „Kanonierami” i do mistrzowskiego tytułu brakuje im już tylko sześciu punktów. Chelsea nie zachwycała stylem na stadionie Arsenalu, ograniczając się wyłącznie do zadań defensywnych. Po końcowym gwizdku podopieczni Mourinho byli bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Można więc przypuszczać, że przyjechali na stadion rywala z nastawieniem wywiezienia stamtąd bezbramkowego remisu.

Na trybunach kibice „Kanonierów” nie byli zadowoleni z takiego przebiegu wydarzeń i krzyczeli w kierunku piłkarzy „The Blues” „Nudna, nudna Chelsea”. Na pomeczowej konferencji prasowej do tej sytuacji odniósł się szkoleniowiec Chelsea José Mourinho, który skontrował w swoim stylu kibiców Arsenalu.

- Myślę, że nudne jest dziesięć lat bez tytułu. Myślę, że to ciągłe czekanie, czekanie i czekanie na tytuł od dziesięciu lat jest bardzo nudne. Być może nie śpiewali oni do nas. Kiedy grasz u siebie, chcesz wygrać i ściągasz jedynego napastnika… Być może chcieli, by Giroud i Welbeck grali razem.

- Ten nudny zespół jest drugą drużyną z największą liczbą goli w lidze i ma najlepszą różnicę bramkową. Myślę, że tylko najlepsze zespoły mogą wciąż utrzymywać się na szczycie od pierwszej kolejki – powiedział Mourinho.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: José Mourinho Trenerzy Arsenal FC Chelsea FC Anglia Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.