Zanetti: Icardi blisko nowej umowy

3 lata temu Zanetti: Icardi blisko nowej umowy
fot. Inter

Wiceprezydent Interu Mediolan Javier Zanetti potwierdził, iż klub jest blisko przedłużenia kontraktu z Mauro Icardim.

Media coraz częściej spekulują, iż napastnik „Nerazzurrich” może latem opuścić szeregi zespołu, gdyż zainteresowanie jego usługami przejawia kilka silnych drużyn ze Starego Kontynentu. 22-letni snajper znajduje się na celowniku obu klubów z Manchesteru, Chelsea FC, Liverpoolu, AS Monaco oraz Atlético Madryt.

Głos w tej sprawie zabrał Javier Zanetti, który jednoznacznie przyznał, iż klub z Mediolanu jest bardzo blisko osiągnięcia porozumienia z reprezentantem Argentyny w sprawie nowej umowy.

- Jesteśmy bardzo blisko ustalenia warunków nowego kontraktu. Mauro znajduje się w bardzo dobrej formie i z pewnością będziemy mieli z niego wiele pociechy w przyszłości. Potwierdzamy, że wolą klubu jest, by został z nami. Budujemy nową drużynę, z dużą liczbą młodych graczy, którzy są dla nas wsparciem w trudnych czasach - powiedział na konferencji prasowej Zanetti.

Icardi w bieżącym sezonie jest jednym z najjaśniejszych punktów Interu – w trzydziestu spotkaniach Serie A zaliczył siedemnaście trafień. Dołożył do tego cztery gole w Lidze Europejskiej.

Jego kontrakt z włoską ekipą jest ważny do 2018 roku. ŹRÓDŁO
Inter Mediolan
TAGI: Inter Mediolan Javier Zanetti Mauro Emanuel Icardi Rivero Włochy Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0306 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.