Mourinho: Arsenal po transferach może być niepokonany

4 lata temu Mourinho: Arsenal po transferach może być niepokonany
fot. uefa.com

José Mourinho wypowiedział się na temat szans poszczególnych zespołów w walce o zwycięstwo w Premier League w przyszłym sezonie.

Chelsea jest prawie pewna trzeciego tytułu mistrza kraju w ciągu pięciu lat pobytu „The Special One” na Wyspach Brytyjskich. Fakt ten skłonił angielskich dziennikarzy do pochylenia się nad szansami innych drużyn w walce o mistrzostwo Premier League w przyszłym sezonie

Portugalczyk potwierdził, że oba kluby z Manchesteru, Liverpool i Arsenal mają szansę na krajowe tytuły i z każdym sezonem jego piłkarze będą mieli więcej problemów z wygraniem ligi.

- W tej chwili ciężej jest dominować, aniżeli w poprzednich latach. Jak możemy mówić o dominacji, skoro wszyscy wiemy, co stanie się w czasie następnego lata? Jeśli Arsenal pozyska czterech światowej klasy piłkarzy, to znowu będzie niezwyciężony. Manchester United ma fenomenalny skład. W tym oknie znowu będą inwestować potężne pieniądze. City również świetnie sobie poczyna, zdobyli dwa tytuły w trakcie trzech lat i też mają zamiar wydać ogromne pieniądze na wzmocnienia. Liverpool walczy o mistrzostwo już od wielu lat. Następny sezon będzie trudny dla każdej z tych ekip - powiedział były szkoleniowiec Realu, Interu i FC Porto.

- Zdominowanie rozgrywek Premier League jest w tej chwili niezwykle trudne do osiągnięcia. To nie Niemcy z Bayernem Monachium. To nie Szwajcaria, gdzie dominuje FC Basel. To nie jest także Szkocja z Celtikiem Glasgow - dodał Mourinho.

Do zdobycia tytułu mistrzowskiego piłkarzom Chelsea brakuje zaledwie jednego zwycięstwa w czterech ostatnich spotkaniach sezonu. ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Chelsea FC Manchester City FC Manchester United FC Arsenal FC Liverpool FC José Mourinho Anglia Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.