Zorc: Gündoğan chce odejść

3 lata temu Zorc: Gündoğan chce odejść

Michael Zorc zdradził dziennikarzom "Sky Sports", że Ilkay Gündogan najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu opuści szeregi Borussii Dortmund.

Borussia Dortmund kilka dni temu poinformowała, że 24-letni pomocnik nie przedłuży obowiązującego do końca czerwca 2016 roku kontraktu z klubem. Stało się zatem niemal pewne, że piłkarz zostanie sprzedany latem do innego zespołu. Teraz te doniesienia potwierdza dyrektor sportowy BVB.

- Ilkay powiedział nam, że chce odejść po zakończeniu sezonu. Na razie nie trafiła do nas żadna oferta za któregokolwiek z piłkarzy, ale jak takowe wpłyną to wtedy podejmiemy rozsądne decyzje - powiedział Zorc.

Dyrektor sportowy Borussii wypowiedział się także na temat przyszłości Matsa Hummelsa, obecnej sytuacji Ciro Immobile oraz o rozstaniu z Jürgenem Kloppem.

- Każdy zawodnik ma u nas prawo do podjęcia decyzji o swojej dalszej przyszłości. My chcielibyśmy zatrzymać u siebie Matsa. Ma on kontrakt ważny do 2017 roku i z przyjemnością przedłużylibyśmy go - dodał 52-latek.

- Myślę, że cały zespół nie potrafił wypracować mu takich sytuacji, w których mógłby pokazać swoje umiejętności i atuty. Immobile chyba nie do końca potrafi dopasować się do naszego stylu gry - powiedział Zorc.

- Staraliśmy się zatrzymać Kloppa, ale on podjął już ostateczną decyzję. Zawsze będzie mógł jednak do nas wrócić. Jest jeszcze młodym trenerem. Drzwi dla niego pozostaną otwarte - zakończył dyrektor sportowy ekipy z Dortmundu.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Ilkay Gündogan Borussia Dortmund Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0154 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.