Legenda Arsenalu właścicielem Aston Villi?

3 lata temu Legenda Arsenalu właścicielem Aston Villi?
fot. Aston Villa

Tony Adams, legendarny obrońca Arsenalu, może wkrótce przejąć Aston Villę.

Wszystko za sprawą konsorcjum, na którego czele stanęli Adams i były dyrektor generalny Chelsea ‎Paul Smith. Obaj panowie mają poświęcić na inwestycję około 150 milionów funtów i liczą na jej sfinalizowanie przed starttem kolejnego sezonu.

Rolę negocjatora w rozmowach z właścicielem "The Villans" Randym Lernerem przyjął Smith. W razie ich powodzenia i przejęcia klubu przez duet, Adams miałby objąć posadę menedżera występującego w Premier League zespołu. 

Menedżer 14. drużyny aktualnych rozgrywek Tim Sherwood w czwartek przyznał, że nie wie nic o żadnych negocjach. W zeszłym tygodniu Tom Fox stwierdził za to, iż  rozmowy w sprawie przejęcia klubu nie są na zaawansowanym etapie. 

Lerner, który objął władzę na Villa Park w 2006 roku za 62,6 miliona funtów, ogłosił swój zamiar sprzedaży klubu, twierdząc, że "jest winny Villi możliwość pójścia krok dalej i zapewnienia jej świeżego przywództwa, jeśli [on sam] czuje w sercu, że nie może dłużej wykonywać swojej pracy".

Amerykanin zobowiąże się do sprzedaży dopiero wówczas, gdy finaliście FA Cup uda się uniknąć spadku z Premier League, który obecnie poważnie mu grozi, mając na uwadze dwa punkty chroniące zespół od strefy spadkowej. 


ŹRÓDŁO
Telegraph/BBC
TAGI: Tony Adams Paul Smith Aston Villa FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0494 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.