Gwiazdy Lyonu zdecydowały o przyszłości

4 lata temu Gwiazdy Lyonu zdecydowały o przyszłości

Alexandre Lacazette i Nabil Fekir nie mają zamiaru opuszczać Lyonu w letnim oknie transferowym.

Najlepszy strzelec obecnych rozgrywek i jeden z najbardziej efektywnych pomocników Ligue 1 cieszą się sporym zainteresowaniem wielu europejskich klubów, w tym również Paris Saint-Germain. Prezes Olimpique Jean-Michel Aulas oświadczył w poniedziałek, że obaj gracze pozostaną w zespole na przyszły sezon.

- Jest to w najlepszym interesie graczy. To oni podjęli decyzję, by zostać w Lyonie - stwierdził Aulas.

Wypowiedź prezesa "Les Gones" została udzielona dzień po pojawieniu się Nabila Fekira w telewizyjnym magazynie piłkarskim stacji Canal +.

- Zainteresowanie ze strony PSG? To zawsze schlebia i pokazuje, że miałem dość dobry sezon. Wolałbym jednak pozostać w Lyonie w celu potwierdzenia tego, co osiągnąłem - stwierdził pomocnik.

Pomimo zapytań ze strony takich klubów jak Arsenal i Manchester City niemal pewne jest też to, że w przyszłym sezonie w drużynie z Lyonu będzie grał Alexandre Lacazette. Zmierzający po tytuł króla strzelców 23-latek ma pomóc drużynie w przyszłorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

- On nie opuści Lyonu. To co powiedział prezydent Aulas, jest bardzo jasne. W każdym razie, w interesie Alexandre'a nie byłaby zmiana klubu na rok przed EURO 2016. Co więcej, gra on w klubie, który wciąż inspiruje do osiągania jeszcze większych celów - stwierdził szkoleniowiec Olympique Hubert Founier.ŹRÓDŁO
Ligue 1
TAGI: Alexandre Lacazette Nabil Fekir Olympique Lyon Francja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.