Szczęsny na wypożyczenie?

3 lata temu Szczęsny na wypożyczenie?
Szczęsnyfot. Ronnie Macdonald (Wikipedia)

Wojciech Szczęsny może zostać wypożyczony do Southampton.

Według angielskiej prasy, menedżer „Świętych” Ronald Koeman chce wypożyczyć reprezentanta Polski z Arsenalu na najbliższy sezon. Przynajmniej w pierwszej części nowej kampanii holenderski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z usług Frasera Forstera, ponieważ Anglik doznał poważnej kontuzji kolana i może nie pojawić się na murawie nawet do marca następnego roku.

W tym przypadku klub rozpoczął poszukiwania nowego numeru jeden w bramce „Świętych”. Co ciekawe, Koeman mógłby skorzystać z usług świetnie spisującego się w ostatnich miesiącach Artura Boruca, który powróci do zespołu po wypożyczeniu do Bournemouth. Obie strony jednak nie są zainteresowane współpracą i prawdopodobnie beniaminek Premier League postara się wykupić z Southampton doświadczonego Polaka.

Wojciech Szczęsny w tym sezonie zagrał tylko w siedemnastu spotkaniach Premier League. W połowie sezonu 25-latek stracił miejsce w wyjściowej jedenastce „Kanonierów” na rzecz Davida Ospiny. Piłkarz nie ukrywa, że nie zamierza pełnić roli rezerwowego w Arsenalu i chce regularnie grać, by móc ponownie zostać numerem jeden w bramce reprezentacji Polski.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Wojciech Szczęsny Arsenal FC Southampton FC Polska Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0054 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.