Agent: Sterling nie zostanie nawet za 900 tysięcy funtów tygodniowo

3 lata temu Agent: Sterling nie zostanie nawet za 900 tysięcy funtów tygodniowo
fot. The FA

Coraz bardziej prawdopodobne staje się odejście Raheema Sterlinga z Liverpoolu. Agent piłkarza stwierdził, iż jego klient nie będzie grał w ekipie „Te Reds” za żadne pieniądze.

Kontrakt młodego gwiazdora z drużyną z Anfield Road jest ważny jeszcze dwa lata, jednak doskonała dyspozycja 20-latka w Premier League zmusiła działaczy klubu do negocjacji nowej umowy, gdyż pozyskaniem Anglika zainteresowanych jest kilka zespołów z czołówki ligowej tabeli.

Przedstawiciele Liverpoolu sądzili, że do podpisania nowego kontraktu przez Sterlinga wystarczy tygodniówka na poziomie stu tysięcy funtów. Niestety dla nich w mediach pojawiła się wypowiedź przedstawiciela zawodnika Aidy’ego Warda, po której postanowili oni przerwać negocjacje.

- Na pewno nie podpisze nowej umowy. Nie zgodzi się na siedemset, osiemset ani dziewięćset tysięcy funtów tygodniowo. Nie podpisze nowego kontraktu i koniec – powiedział agent utalentowanego skrzydłowego.

Ward dodał, że w najbliższym czasie „każdy klub Premier League będzie starał się o pozyskanie” Sterlinga. 14-krotny reprezentant Anglii znajduje się na celowniku obu drużyn z Manchesteru oraz Chelsea.

„The Reds” oczekują w zamian za transfer swojego asa kwoty oscylującej w granicach 50 milionów funtów. ŹRÓDŁO
London Evening Standard
TAGI: Liverpool FC Manchester City FC Manchester United FC Chelsea FC Raheem Sterling Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.