Roma szuka bramkarza

3 lata temu Roma szuka bramkarza
fot. AS Roma

AS Roma poszukuje nowego bramkarza.

Chęć wzmocnienia tej pozycji wynika z faktu, iż kontrakt Morgana De Sanctisa kończy się za rok, a sam zawodnik zapowiedział już, że wówczas zakończy swoją długoletnią karierę. Z kolei Łukasz Skorupski postrzegany jest w Rzymie raczej jako młody talent, wciąż niegotowy do regularnych występów w pierwszym zespole. Polak zostanie prawdopodobnie wypożyczony do Empoli.

Dyrektor sportowy Romy Walter Sabatini w swoich poszukiwaniach uwzględnia przede wszystkim dwa kryteria - nowy bramkarz ma być najwyższej klasy i gotowy do gry w pierwszej jedenastce zarówno teraz, jak i w przyszłości. 

Jednym z nazwisk, które przewinęło się w tym kontekście, jest Samir Handanovič z Interu Mediolan. W tym sezonie to podstawowy zawodnik "Nerazzurrich", jednak pozostał mu zaledwie rok kontraktu, co może skłonić działaczy z Mediolanu do jego sprzedaży za stosunkowo niewielką kwotę.

Prawdziwym celem transferowym Romy wydaje się być jednak Mattia Perin z Genoi, którego kontrakt wygasa co prawda dopiero w 2019 roku, jednak klub nie wyklucza jego sprzedaży za odpowiednią kwotę. 


ŹRÓDŁO
La Stampa
TAGI: AS Roma Włochy Samir Handanovič Mattia Perin Inter Mediolan Genoa CFC Morgan De Sanctis Łukasz Skorupski
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0048 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.