Dwóch napastników na celowniku Legii. Jeden z pierwszej ligi!

4 lata temu Dwóch napastników na celowniku Legii. Jeden z pierwszej ligi!
fot. Wikipedia

Legia bacznie penetruje rynek w celu wzmocnienia ataku.

Pierwsze nazwisko, o którym mowa w ostatnich doniesieniach, to Wołodymyr Koval, 23-letni Ukrainiec grający w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Wychowanek Dynama Kijów w tym sezonie stanowi o sile swojego zespołu i jest autorem dwunastu bramek, czym przyciągnął uwagę klubów z ekstraklasy. 

Do stolicy Polski może trafić też Łukasz Zwoliński, odkrycie mijającego sezonu Ekstraklasy, w której strzelił aż 12 goli. Kontrakt 22-latka z Pogonią Szczecin wygasa w przyszłym roku, dlatego będzie można go pozyskać za stosunkowo niewielką kwotę.

Działacze Legii niezwykle aktywnie pracują na rynku transferowym. "Wojskowi" są bliscy finalizacji rozmów w sprawie innego napastnika, Nemanji Nikolicia, który do Warszawy trafi za darmo ze względu na swój wygasający kontrakt z Videoton FC. Serb z węgierskim paszportem prawdopodobnie zostanie królem strzelców OTP Bank Liga.

W linii ataku mistrza Polski zapowiada się więc duża rywalizacja. Klub opuści Orlando Sa, a rola Marka Saganowskiego w zespole ma być znacznie mniejsza niż obecnie ma to miejsce. Z wypożyczeń powrócą jednak Arkadiusz Piech oraz zbierający świetne recenzje w Zagłębiu Sosnowiec Jakub Arak. Bogusław Leśnodorski zapowiedział, że 20-latek będzie przygotowywał się do nowego sezonu z pierwszym zespołem Legii.


ŹRÓDŁO
Transfering
TAGI: Legia Warszawa Polska Wołodymyr Koval Stomil Olsztyn Ukraina Łukasz Zwoliński
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.