Oficjalnie: Subotić z nowym kontraktem

3 lata temu Oficjalnie: Subotić z nowym kontraktem
fot. Wikipedia

Neven Subotić przedłużył swoją umowę z Borussią Dortmund do 30 czerwca 2018 roku.

Poprzedni kontrakt serbskiego defensora wygasał wraz z końcem czerwca 2016 roku. 26-latek był pierwszym transferem Jürgena Kloppa, gdy w 2008 roku obejmował on ekipę "Żółto-Czarnych". Obrońca miał wtedy zaledwie 19 lat, ale wraz ze swoim rówieśnikiem Matsem Hummelsem stworzyli jedną z najskuteczniejszych par stoperów w Bundeslidze.

W ostatnim sezonie "Subo", który z powodu zerwania więzadła krzyżowego pauzował przez pierwszą połowę 2014 roku, nie pokazywał dyspozycji znanej ze wcześniejszych sezonów. Serb był jednak podstawowym zawodnikiem drużyny i dobrze spisywał się przy stałych fragmentach gry.

- Jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji. Dortmund stał się dla mnie drugim domem. Czekam na kolejne pomyślne chwile naszego zespołu w najbliższej przyszłości, by dać naszym wspaniałym fanom jak najwięcej radości. W tej chwili jest bardzo dużo do zrobienia, a ja chce mocno włączyć się w pracę na rzecz zespołu - stwierdził Subotić.

- Pomimo, że ma zaledwie 26 lat, Neven ma już ogromne doświadczenie. Ten fakt braliśmy pod uwagę przedstawiając mu propozycję nowej umowy. Pod względem sportowym pasuje on do Borussii jak nikt inny - powiedział dyrektor generalny BVB Hans-Joachim Watzke.ŹRÓDŁO
Borussia Dortmund
TAGI: Oficjalnie Neven Subotić Borussia Dortmund Serbia Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0046 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.