SSC Napoli - SS Lazio. Walka o Ligę Mistrzów [typ 31.05.2015]

3 lata temu SSC Napoli - SS Lazio. Walka o Ligę Mistrzów [typ 31.05.2015]
fot. Serie A

Na zakończenie weekendu SSC Napoli zmierzy się z SS Lazio.

Stawka spotkania jest wysoka, bowiem zwycięzca zapewni sobie grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a przegrany będzie musiał pogodzić się z grą w mniej prestiżowej Lidze Europy.

Z dwójki Napoli-Lazio to ten pierwszy zespół musi bardziej postarać się o triumf nad rywalem, bowiem traci do rzymian trzy punkty. Rzymianie zadowolą się remisem. Z tych powodów należy spodziewać się widowiska na dobrym poziomie, bowiem stawka meczu jest niezwykle wysoka.

Gospodarze wygrali 13 ze swoich ostatnich spotkań u siebie przeciwko zespołom z górnej połowy tabeli, co zdecydowanie przemawia na ich korzyść. Dotychczasowe spotkania obu drużyn w tym sezonie przyniosły wszelkie możliwe rezultaty - jesienią w Serie A triumfowało Napoli, a w Pucharze Włoch najpierw padł remis, a później wygrało Lazio.

Ostatnie mecze drużyn pozwalają sądzić, że spotkanie nie będzie obfitowało w bramki. Taka sytuacja jest wyraźnym odwrotem od tendencji, z którą mieliśmy do czynienia w poprzednich rozgrywkach, kiedy bramkarze obu drużyn z reguły musieli wyciągać piłkę z bramki co najmniej dwukrotnie.

Typy na Rivalo.com:
powyżej 2,5 bramki 1,75
powyżej 3,5 bramki 2,7
powyżej 4,5 bramki 4,7
ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: SSC Napoli SS Lazio Włochy Typ
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0149 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.