Cristiano Ronaldo: Zostawcie mnie w spokoju!

4 lata temu Cristiano Ronaldo: Zostawcie mnie w spokoju!
fot. Transfery.info

Cristiano Ronaldo w filmie wideo skierowanym do krytyków nawołuje do zaprzestania prób zszargania jego wizerunku.

Mimo tego, że „Królewscy” zakończyli poprzedni sezon bez żadnego trofeum na swoim koncie, Ronaldo zdobył „Złotą Piłkę” i po raz kolejny udowodnił, że miano najlepszego piłkarza świata nie jest nadane mu przypadkowo. W 54 meczach we wszystkich rozgrywkach dla „Los Blancos” zdobył oszałamiającą liczbę 61 goli.

Jego wyśmienita forma nie poszła jednak w parze z udanym życiem prywatnym. Piłkarz znalazł się w ogniu krytyki po kontrowersyjnej imprezie urodzinowej, a w tabloidach wciąż jednym z najważniejszych tematów jest jego rozstanie z modelką Iriną Szajk i kolejne miłosne podboje.

W wiadomości wideo Portugalczyk prosi o to, by osoby żerujące na jego osobistych doświadczeniach zostawiły go w spokoju, by bez przeszkód mógł skupić się na kontynuowaniu swojej zawodowej kariery.

- Nigdy nie rozmawiam o swoim prywatnym życiu, chcę jednak skorzystać z okazji i podkreślić, że w ostatnich tygodniach media stawiają mnie w złym świetle – ciągle słyszę, że mam nową dziewczynę, że to, że tamto… Zostawcie mnie w spokoju! Pozwólcie mi wykonywać swoje obowiązki i nie próbujcie niszczyć mojego wizerunku, bo i tak wam się to nie uda - powiedział reprezentant Portugalii.

Ronaldo zwrócił również uwagę na rolę kibiców w jego piłkarskiej karierze. – To był ciężki rok, jednakże wy zawsze byliście ze mną pokazując, że jesteście wierni - dodał napastnik Realu. ŹRÓDŁO
Twitter
TAGI: Real Madryt CF Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Hiszpania Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.