Oficjalnie: Trzech zawodników opuszcza Wisłę

3 lata temu Oficjalnie: Trzech zawodników opuszcza Wisłę

Łukasz Garguła, Semir Štilić i Ostoja Stjepanović odchodzą z Wisły Kraków.

Tego lata w drużynie "Białej Gwiazdy" dojdzie do sporych zmian kadrowych. Władze klubu, który zmaga się z kłopotami finansowymi, postanowiły nie przedłużać umów z trzema zawodnikami. 

Kibice z ul. Reymonta najbardziej mogą żałować odejścia Semira Štilicia. Były gracz Lecha przybył do Krakowa w styczniu 2014 roku i od razu stał się kluczowym piłkarzem drużyny. Zimą tego roku Wisła podjęła negocjacje w sprawie przedłużenia wygasającego kontaktu, lecz obie strony nie doszły do porozumienia.

34-letni Łukasz Garguła występował pod Wawelem od 2009 roku. Podczas sześcioletniej przygody z zespołem zaliczył 151 występów w lidze i europejskich pucharach.

Ostoja Stjepanović przyszedł do krakowskiej drużyny w lipcu 2013 roku. Macedończyk w tym sezonie zaliczył jedynie dwa występy w Ekstraklasie, gdyż od lata 2014 roku zmagał się z kontuzją więzadeł krzyżowych. W barwach "Białej Gwiazdy" zagrał łącznie w 38 spotkaniach.

W najbliższym czasie z klubem ma się pożegnać także doświadczony Dariusz Dudka. Defensywny pomocnik również nie uzyskał porozumienia z władzami w kwestii przedłużenia umowy.ŹRÓDŁO
Wisła Kraków
TAGI: Oficjalnie Semir Stilić Łukasz Garguła Ostoja Stjepanović Wisła Kraków Polska Bośnia i Hercegowina Macedonia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0069 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.