Marotta o przyszłości piłkarzy Juventusu

4 lata temu Marotta o przyszłości piłkarzy Juventusu

Dyrektor sportowy Juventusu Giuseppe Marotta, udzielił wywiadu włoskim telewizjom Sky Sport Italia oraz Mediaset po finale Ligi Mistrzów. Odpowiadał w nim między innymi na pytania o zawodników łączonych z odejściem ze "Starej Damy".

- Pirlo? Mam nadzieję, że nie odejdzie, jest legendą włoskiej piłki i w jakiś sposób ikoną Juventusu. Jego łzy po meczu są zrozumiałe, przez ostatnie kilka lat dał nam wiele emocji i on także mógł je odczuć. Sezon już się skończył, niedługo zaczniemy spotkania z piłkarzami. Andreę bardzo ciężko zastąpić, ale mamy kilku uniwersalnych zawodników jak Marchisio. Poza tym, Allegri jest w stanie znaleźć jakieś alternatywy. Mamy kontakt z Samim Khedirą, na razie nie mogę potwierdzić nic oficjalnie, ale nadejdzie moment na oświadczenie w tej sprawie. On wzmocni i tak świetną linię pomocy Juventusu.

- Tévez? Wola piłkarza w tym przypadku jest najważniejsza. Porozmawiamy z Carlosem i zobaczymy, jakie są jego plany. Mamy nadzieję, że tu zostanie, ale musimy być przygotowani na każdą ewentualność. Dał nam wiele i chcemy to kontynuować.

- Pogba? Jego sytuacja jest inna niż Carlosa. Kontrakt z Paulem obowiązuje jeszcze przez wiele lat, wciąż się rozwija, a my potrzebujemy graczy, którzy prezentują pewną jakość. W jego przypadku plany klubu się nie zmieniają. Nie mamy zamiaru go sprzedawać, nie prowadzimy i nie planujemy rozpoczynać żadnych negocjacji, a stosunki między nami a piłkarzem są bardzo dobre.ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia, Mediaset
TAGI: Włochy Francja Argentyna Juventus FC Andrea Pirlo Carlos Alberto Tévez Paul Pogba
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.