Oficjalnie: Veh ponownie szkoleniowcem Eintrachtu

3 lata temu Oficjalnie: Veh ponownie szkoleniowcem Eintrachtu
fot. Eintracht Frankfurt

Armin Veh po rocznej przerwie wraca na ławkę trenerską Eintrachtu Frankfurt.

Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami niemieckich mediów, doświadczony szkoleniowiec ponownie poprowadzi drużynę z Commerzbank-Arena (więcej - TUTAJ). Veh miał okazję być główny sternikiem Eintrachtu w latach 2011-14. Już w swoim pierwszym sezonie udało mu się awansować z zespołem do najwyższej klasy rozgrywek, a w kolejnym zakwalifikować do Ligi Europy. Pomimo dobrych wyników niemiecki trener postanowił odejść z powodu nieporozumień z zarządem.

- Prowadziliśmy rozmowy z kilkoma szkoleniowcami, ale zdecydowaliśmy się zatrudnić trenera, który nie tylko posiada odpowiednie umiejętności, ale także potrafi współpracować z każdymi w klubie. Veh zna Eintracht od podszewki i wie czego oczekujemy - powiedział Heribert Bruchhagen, dyrektor ekipy z Frankfurtu.

- Eintracht był i nadal jest dla mnie szczególnym wyzwaniem. Spróbuję tutaj wszystkiego dopilnować, aby drużyna osiągała dobre wyniki w przyszłości - dodał Veh.

Przypominamy również, że 54-latek na stanowisku trenera pierwszego zespołu z Commerzbank-Arena zastąpi Thomasa Schaafa, który w maju opuścił klub.ŹRÓDŁO
Eintracht Frankfurt
TAGI: Oficjalnie Armin Veh Eintracht Frankfurt Niemcy Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0076 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.