Kolejne wyróżnienie Krychowiaka. Polak wśród najlepszych w Hiszpanii!

4 lata temu Kolejne wyróżnienie Krychowiaka. Polak wśród najlepszych w Hiszpanii!
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Grzegorz Krychowiak znalazł się w najlepszej jedenastce sezonu Primera División wybranej przez redaktorów oficjalnego portalu tych rozgrywek.


Polski pomocnik ma za sobą niezwykle udany debiutancki sezon w barwach Sevilli. Przebojem wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie, a jego bardzo dobra forma i triumf w Lidze Europy zostały docenione przez ekspertów z różnych krajów.

Były pomocnik Bordeaux i Reims znalazł się wcześniej w zestawieniach najlepszych zawodników ligi hiszpańskiej według dziennikarzy „Marki”, „Sky Sports” oraz UEFA, a także został wybrany do elitarnej jedenastki złożonej z piłkarzy Ligi Europy.

Tym razem jego bardzo dobrą postawę docenili redaktorzy oficjalnego portalu rozgrywek o mistrzostwo Hiszpanii – „laliga.es”.

Miejsce w drugiej linii jedenastki, prócz naszego reprezentanta, przypadło w udziale Ivanowi Rakiticiowi i Jamesowi Rodguezowi. Łącznie w zestawieniu wytypowano sześciu graczy z drużyny nowego mistrza kraju, Barcelony, a także dwóch z Realu i po jednym z Sevilli, Atlético i Valencii.

Najlepsza jedenastka ligi hiszpańskiej według portalu „laliga.es”:

Claudio Bravo (Barcelona) - Dani Alves (Barcelona), Nicolás Otamendi (Valencia),Gerard Piqué (Barcelona), Jordi Alba (Barcelona) - James Rodguez (Real), Grzegorz Krychowiak (Sevilla), Ivan Rakitić (Barcelona) - Lionel Messi (Barcelona), Cristiano Ronaldo (Real), Antoine Griezmann (Atlético).ŹRÓDŁO
laliga.es
TAGI: Grzegorz Krychowiak Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Lionel Andrés Messi Claudio Andrés Bravo Muñoz Dani Alves Nicolás Hernán Otamendi Gerard Piqué Bernabeu Jordi Alba Ramos Ivan Rakitić Antoine Griezmann
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.