Pomocnik PSG odejdzie do Anglii? Matka zawodnika prosi o transfer

3 lata temu Pomocnik PSG odejdzie do Anglii? Matka zawodnika prosi o transfer
fot. PSG

Adrien Rabiot może pożegnać się z Paris Saint-Germain tego lata. "The Telegraph" podaje, że Tottenham ponownie zamierza sprowadzić pomocnika.

Przyszłość 20-latka na Parc des Princes stanęła pod znakiem zapytania po tym, jak matka zawodnika, Veronique, ujawniła opinię na temat piłkarskiej kariery swojego syna. Rodzic zasugerował, że najlepszym rozwiązaniem dla piłkarza byłyby przenosiny na Wyspy, gdzie bez problemu rozgrywałby odpowiednią ilość spotkań potrzebną do ustabilizowania sportowego rytmu.

- Adrien kocha PSG, jest bardzo przywiązany do tego klubu i mógłby bez problemu kontynuować karierę w tym miejscu. To jest jednak niemożliwe - twierdzi Veronique. - On potrzebuje rozgrywać rocznie co najmniej 35 spotkań, aby rozwijać się jako zawodnik, a na to PSG mu nie pozwoli w następnym sezonie. Dlatego postanowiłam złożyć zapytanie o transfer.

- Jeśli okaże się, że Adrien nie będzie mógł grać w Paryżu, następnym jego kierunkiem będzie Premier League. Mówił mi, że bardzo lubi taki styl gry - dodała matka Rabiota.

Pomocnik, który w przeszłości był łączony z Arsenalem, podobno nadal wzbudza zainteresowanie Tottenhamu. Jednak ze względu na długoletnią umowę, mistrz Francji może zażądać wysokiej ceny za zakup Rabiota. Francuskie źródła podają, że "The Spurs" muszą przyszykować co najmniej 20 milionów funtów.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Adrien Rabiot Tottenham Hotspur FC Paris Saint-Germain FC Anglia Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0161 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.