Losowanie LE: Śląsk i Jagiellonia bez dalekich wyjazdów

2 lata temu Losowanie LE: Śląsk i Jagiellonia bez dalekich wyjazdów
fot. UEFA

Rywalem Jagiellonii Białystok w I rundzie eliminacyjnej Ligi Europy będzie litewska Kruoja Pakruojis, a Śląska Wrocław słoweński NK Celje.

W szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary I fazy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok na tym etapie eliminacji byli rozstawieni i trafili na teoretycznie słabszych rywali.

I runda

FK Jelgava (LVA) vs PFC Litex Lovech (BUL)

FC Sheriff (MDA) vs Glentoran FC (NIR)
Alashkert FC (ARM) vs Saint Johnstone FC (SCO)
Víkingur Reykjavík (ISL) vs NK Koper (SVN)
FK Kukësi (ALB)  vs FC Torpedo Zhodino (BLR)
FC Lusitans (AND) vs West Ham United FC (ENG)
FC Dinamo Tbilisi (GEO) vs Qäbälä FK (AZE)
FK Olimpic Sarajevo (BIH) vs FC Spartak Trnava (SVK)
Newtown AFC (WAL) vs Valletta FC (MLT)
KF Renova (MNE) vs FC Dacia Chisinau (MDA)
SJK Seinäjoki (FIN) vs FH Hafnarfjördur (ISL)
FC Differdange 03 (LUX) vs Bala Town FC (WAL)6
Víkingur (FRO) vs Rosenborg BK (NOR)
Glenavon FC (NIR) vs FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)
KF Shkëndija (MKD) vs Aberdeen FC (SCO)
SJK Seinäjoki (FIN) vs IF Elfsborg (SWE)
Brøndby IF (DEN) vs AC Juvenes/Dogana (SMR)
Skonto FC (LVA) vs Saint Patrick's Athletic FC (IRL)
NSÍ Runavík (FRO) vs Linfield FC (NIR)
MTK Budapest (HUN) vs FK Vojvodina (SRB)
JK Sillamäe Kalev (EST) vs HNK Hajduk Split (CRO)
Debreceni VSC (HUN) vs FK Sutjeska (MNE)
Balzan FC (MLT) vs FK Željezničar (BIH)
FK Atlantas Klaipėda (LTU) vs PFC Beroe Stara Zagora (BUL)
FC Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Beitar Jerusalem FC (ISL)
FC Saxan (MDA) vs Apollon Limassol FC (CYP)
FK Crvena zvezda (SRB) vs FC Kairat Almaty (KAZ)
UE Sant Julià (AND) vs Randers FC (DEN)
FK Spartaks Jūrmala (LVA) vs FK Budućnost Podgorica (MNE)
FC Flora Tallinn (EST) vs FK Rabotnicki (MKD)
FC Shirak (ARM) vs HŠK Zrinjski (CRO)
FC Aktobe (KAZ) vs Nõmme Kalju FC (EST)
FK Kruoja Pakruojis (LTU) vs Jagiellonia Białystok (POL)
FC Progrès Niederkorn (LUX) vs Shamrock Rovers FC (IRL)
FC Dinamo Batumi (GEO) vs AC Omonia (CYP)
VPS Vaasa (FIN) vs AIK Solna (SWE)
Go Ahead Eagles (NED) vs Ferencvárosi TC (HUN)
KF Laçi (ALB) vs İnter Bakı PİK (AZE)
Cork City FC (IRL) vs KR Reykjavík (ISL)
FK Trakai (LTU) vs HB Tórshavn (FRO)
FK Mladost Podgorica (MNE) vs Neftçi PFK (AZE)
NK Domžale (SVN) vs FK Čukarički (SRB)
FK Partizani (ALB) vs Strømsgodset IF (NOR)
University College Dublin AFC (IRL) vs F91 Dudelange (LUX)
Glentoran FC (NIR) vs MŠK Žilina (SVK)
NK Celje (SVN) vs WKS Śląsk Wrocław (POL)

Europa FC (GIB) vs ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Tskhinvali (GEO) vs NK Lokomotiva Zagreb (CRO)
FC Botoşani (ROU) vs Tskhinvali (GEO)
SP La Fiorita (SMR) vs FC Vaduz (LIE)
Birkirkara FC (MLT) vs Ulisses FC (ARM)

Pierwsze mecze tej rundy zostaną rozegrane 2 lipca, a spotkania rewanżowe 9 lipca.

ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Losowanie Liga Europy Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok NK Celje FK Kruoja Pakruojis Polska Słowenia Litwa
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.