Losowanie LE: Zespół z Rumunii lub Gruzji rywalem Legii

2 lata temu Losowanie LE: Zespół z Rumunii lub Gruzji rywalem Legii
fot. UEFA

W szwajcarskim Nyonie rozlosowano dziś także pary II rundy eliminacyjnej Ligi Europy, od której swoją rywalizację rozpocznie Legia Warszawa.

W szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary II fazy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Legia Warszawa na tym etapie eliminacji była rozstawiona i zmierzy się z niżej notowanym przeciwnikiem, którym będzie zwycięzca dwumeczu FC Botoșani - Spartaki Cchinwali. Jeżeli Śląsk Wrocław przejdzie I rundę, to w kolejnej zmierzy się ze szwedzkim IFK Göteborg, a Jagiellonia Białystok z gruzińskim FC Dinamo Batumi lub cypryjską Omonią.

II runda

FK Kukësi (ALB) vs FC Torpedo Zhodino (BLR) - FK Mladost Podgorica (MNE) vs Neftçi PFK (AZE)
FK Atlantas Klaipėda (LTU) vs PFC Beroe Stara Zagora (BUL) - Brøndby IF (DEN) vs AC Juvenes/Dogana (SMR)
FC Progrès Niederkorn (LUX) vs Shamrock Rovers FC (IRL) - FC Sheriff (MDA) vs Odds BK (NOR)
AUK Broughton FC (WAL) vs NK Lokomotiva Zagreb (CRO) - PAOK FC (GRE)
Cork City FC (IRL) vs KR Reykjavík (ISL) - Víkingur (FRO) vs Rosenborg BK (NOR)
Hapoel Beer Sheva FC (ISR) - FC Thun (SUI)
Europa FC (GIB) vs ŠK Slovan Bratislava (SVK) - University College Dublin AFC (IRL) vs F91 Dudelange (LUX)
VPS Vaasa (FIN) vs AIK Solna (SWE) - FC Shirak (ARM) vs HŠK Zrinjski (BIH)
FK Crvena zvezda (SRB) vs FC Kairat Almaty (KAZ) - Alashkert FC (ARM) vs Saint Johnstone FC (SCO)
Go Ahead Eagles (NED) vs Ferencvárosi TC (HUN) - Balzan FC (MLT) vs FK Željezničar (BIH)
Legia Warszawa (POL) - FC Botoşani (ROU) vs Tskhinvali (GEO)
MTK Budapest (HUN) vs FK Vojvodina (SRB) - FK Spartaks Jūrmala (LVA) vs FK Budućnost Podgorica (MNE)
SP La Fiorita (SMR) vs FC Vaduz (LIE) - FC Aktobe (KAZ) vs Nõmme Kalju FC (EST)
KF Renova (MNE) vs FC Dacia Chisinau (MDA) - Glenavon FC (NIR) vs FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)
FK Kruoja Pakruojis (LTU) vs Jagiellonia Białystok (POL) - FC Dinamo Batumi (GEO) vs AC Omonia (CYP)
FK Jelgava (LVA) vs PFC Litex Lovech (BUL) - FC Flora Tallinn (EST) vs FK Rabotnicki (MKD)
FK Mladá Boleslav (CZE) - FK Partizani (ALB) vs Strømsgodset IF (NOR)
SJK Seinäjoki (FIN) vs FH Hafnarfjördur (ISL) - KF Laçi (ALB) vs İnter Bakı PİK (AZE)
NK Domžale (SVN) vs FK Čukarički (SRB) - FC Dinamo Tbilisi (GEO) vs Qäbälä FK (AZE)
PFC Cherno More Varna (BUL) - FC Dinamo Minsk (BLR)
Inverness Caledonian Thistle FC (SCO) - FC Astra Giurgiu (ROU)
Glenavon FC (NIR) vs FC Shakhtyor Soligorsk (BLR) - Wolfsburger AC (AUT)
HNK Rijeka (CRO) - KF Shkëndija (MKD) vs Aberdeen FC (SCO)
FK Olimpic Sarajevo (BIH) vs FC Spartak Trnava (SVK) - NSÍ Runavík (FRO) vs Linfield FC (NIR)
Trabzonspor AŞ (TUR) - FC Differdange 03 (LUX) vs Bala Town FC (WAL)
FC Lusitans (AND) vs West Ham United FC (ENG) - Birkirkara FC (MLT) vs Ulisses FC (ARM)
FC København (DEN) - Newtown AFC (WAL) vs Valletta FC (MLT)
R. Charleroi SC (BEL) - FC Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Beitar Jerusalem FC (ISL)
FC Saxan (MDA) vs Apollon Limassol FC (CYP) - FK Trakai (LTU) vs HB Tórshavn (FRO)
NK Celje (SVN) vs WKS Śląsk Wrocław (POL) - IFK Göteborg (SWE)
UE Sant Julià (AND) vs Randers FC (DEN) - FC Lahti (FIN) vs IF Elfsborg (SWE)
Víkingur Reykjavík (ISL) vs NK Koper - JK Sillamäe Kalev (EST) vs HNK Hajduk Split (CRO)
Skonto FC (LVA) vs Saint Patrick's Athletic FC (IRL) - Debreceni VSC (HUN) vs FK Sutjeska (MNE)

Pierwsze mecze tej rundy zostaną rozegrane 16 lipca, a spotkania rewanżowe 23 lipca.

ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Losowanie Liga Europy Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok Legia Warszawa Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.