Szef Filozofii Piłki Nożnej, czyli angielski klub zatrudnia nietypowo

rok temu Szef Filozofii Piłki Nożnej, czyli angielski klub zatrudnia nietypowo

Brentford FC zatrudniło doświadczonego trenera Flemminga Pedersena jako nowego Szefa Filozofii Piłki Nożnej i Rozwoju Piłkarzy.

52-latek posadę obejmie pierwszego lipca i będzie pracował ze sztabem szkoleniowym pierwszej drużyny, na którego czele stoi Marinus Dijkhuizen. Flemming weźmie również odpowiedzialność za określanie piłkarskiej filozofii Brentford i konstruowanie indywidualnych planów rozwoju dla każdego z piłkarzy. 

- Flemming ma duże doświadczenie w w opracowywaniu i wdrażaniu filozofii piłki nożnej. Podziwiam jego pasję i otwartość myślenia. Jestem pewien, że piłkarze ogromnie zyskają na jego wiedzy i doświadczeniu - powiedział dyrektor ds. piłki nożnej w Brentford, Rasmus Ankersen.

Swoje zatrudnienie skomentował też sam 52-latek.

- Moja nowa rola w Brentford pasuje mi idealnie. Będę pracował w długofalowym interesie klubu i nie mogę się doczekać, aż zacznę poświęcać swój czas temu wspaniałemu projektowi i realizować jego ekscytującą wizję przyszłości - powiedział. 

Flemming swoją karierę trenerską rozpoczął w wieku 18 lat w Danii i pracował w systemie szkolenia młodzieży przez ponad dziesięć lat. Przed trzydziestką prowadził FC Helsingør, występujące w duńskiej trzeciej lidze. W jego CV znalazła się też praca asystenta w m.in. FC Kopenhadze, Nordsjælland czy 1. FSV Mainz.

ŹRÓDŁO
Brentford FC
TAGI: Flemming Pedersen Brentford FC Anglia Dania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.