Podolski: Transfer do Interu był błędem

3 lata temu Podolski: Transfer do Interu był błędem
fot. Arsenal FC

Lukas Podolski, który spędził ostatnie pół roku w Interze, twierdzi, że wypożyczenie do mediolańskiego klubu było złym ruchem z jego strony i chce ponownie grać dla Arsenalu.

Reprezentant Niemiec trafił do włoskiego klubu na początku styczniowego okna transferowego. W rundzie wiosennej Serie A zdołał wpisać się na listę strzelców zaledwie raz. Teraz jest łączony z Galatasaray, sam jednak przyznaje, że wolałby zostać w Londynie.

- Zawsze czułem się tu dobrze. Miałem dobre relacje z fanami, zespołem i trenerem. Wracam tu po to, żeby grać - powiedział w wywiadzie dla niemieckiego "Bilda".

- Inter? Ostatni sezon był jaki był. Angielska piłka najbardziej odpowiada mojemu stylowi gry, ale wiem, że wszystko może się zmienić w ułamku sekundy. Moja charakterystyka sprawia, że mogę grać dla wielu drużyn, ale to był błąd, żeby przechodzić do Interu bez klauzuli wykupu.

- W futbolu zdarza się, że nie wszystko idzie tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie zawsze grasz w pierwszym składzie i musisz akceptować decyzje wciąż pracując nad swoją formą. To właśnie robiłem przez cały ten czas, teraz jednak patrzę do przodu.ŹRÓDŁO
Bild, The Guardian
TAGI: Anglia Niemcy Włochy Arsenal FC Inter Mediolan Lukas Podolski
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.