Wymiana na linii Benfica - Manchester United?

4 lata temu Wymiana na linii Benfica - Manchester United?
fot. SL Benfica

Manchester United negocjuje z Benficą Lizbona transfer Nicolása Gaitána. W przeciwną stronę miałby powędrować Rafael da Silva.

Informację tę potwierdził agent brazylijskiego obrońcy Cassiano Pereira. Według niego oba kluby prowadzą negocjacje w sprawie przeprowadzki Nicolása Gaitána na Old Trafford. W transakcję miałby zostać włączony Rafael da Silva, który nie tak dawno łączony był z przenosinami do ligi tureckiej.

- Benfica i Manchester United negocjują transfer Nicolása Gaitána. Jedną z opcji jest przejście do Lizbony Rafaela. On chce dołączyć do Benfiki. To wielki, europejski klub. Jeśli rozmowy będą kontynuowane, nie powinno być problemu z osiągnięciem porozumienia – powiedział agent 25-letniego obrońcy Cassiano Pereira.

Rafael w poprzednim sezonie nie był pierwszym wyborem na prawej obronie w drużynie Louisa van Gaala. Brazylijczyk większą część sezonu spędził w gabinetach lekarskich niż na murawie, gdyż bardzo często łapał kontuzje. Na dodatek 20-krotni mistrzowie Anglii niedawno ogłosili transfer innego prawego defensora, Matteo Darmiana, więc Rafaelowi będzie jeszcze ciężej wywalczyć miejsce w wyjściowej jedenastce.

W zawartej rok temu nowej umowie Nicolása Gaitána jest zawarta klauzula odejścia wynosząca 25,1 milionów funtów. „Czerwone Diabły” nie chcą jednak wydawać takiej sumy pieniędzy za 27-latka, dlatego zamierzają włączyć w transakcję Rafaela.ŹRÓDŁO
Record
TAGI: Osvaldo Nicolas Fabián Gaitán Rafael Pereira Da Silva Manchester United FC Benfica Lizbona Portugalia Anglia Argentyna Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.