Transfer Otamendiego przesądzony?

3 lata temu Transfer Otamendiego przesądzony?

Sytuacja Nicolása Otamendiego w Valencia CF to jeden z najciekawszych tematów aktualnego okienka transferowego. Wprawdzie nie pojawiły się żadne oficjalne oferty, ale relacje działaczy z zawodnikiem wyraźnie się ochłodziły.

Zdaniem lokalnej prasy, argentyński obrońca pogodził się już z faktem, że od przyszłego sezonu będzie występował w barwach innego klubu. O swoich planach miał już nawet poinformować włodarzy zespołu z Estadio Mestalla.

Gazeta Super Deporte donosi jednak, że wciąż do siedziby hiszpańskiej drużyny nie wpłynęły żadne oficjalne oferty za 27-latka. Może to oznaczać, iż Otamendi prowadzi ryzykowną grę — po ogłoszeniu takiej deklaracji może się ostatecznie okazać, że jednak będzie zmuszony do dalszej gry w Walencji. W przeciwnym wypadku klub jest skłonny sprzedać swojego zawodnika za kwotę 50 milionów euro, co jest zapisane w jego kontrakcie.

Według nieoficjalnych informacji agent Argentyńczyka spotkał się w ubiegły weekend z przedstawicielami Manchesteru United oraz Manchesteru City. Wszystko więc wskazuje na to, że to Premier League będzie kolejnym przystankiem piłkarza w jego karierze. Kolejny krok muszą jednak wykonać włodarze tych dwóch angielskich ekip.


ŹRÓDŁO
Super Deporte
TAGI: Nicolás Hernán Otamendi Valencia CF Manchester City FC Manchester United FC Hiszpania Anglia Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.