Balotelli odpowiada na propozycję trzecioligowca

3 lata temu Balotelli odpowiada na propozycję trzecioligowca
fot. Wikipedia

Mario Balotelli otrzymał dość niecodzienną propozycję i natychmiast się do niej ustosunkował.

Marco Amelia, były reprezentant Włoch, łączony w ostatnich godzinach z przejściem do Arsenalu, piastuje także funkcję honorowego prezesa Lupa Castelli, czyli klubu, który powstał dwa lata temu, a już awansował do trzeciej ligi. To właśnie on udzielił wywiadu, w którym złożył swojemu dawnemu klubowemu koledze ofertą dołączenia do drużyny z Frascati - rodzinnego miasta 33-latka.

- Będę dzwonił do Mario. Wierzę, że to byłby dla niego świetny reset. Na nowo odzyskałby radość z piłki. Półroczny pobyt u nas mógłby się okazać zbawienny - oświadczył Amelia.

Słowa te szybkie dotarły do napastnika Liverpoolu, który nie pojechał na przedsezonowe tournee z drużyną i ma trochę więcej wolnego czasu. Charyzmatyczny zawodnik za pośrednictwem Facebooka postanowił odnieść się do słów swojego rodaka.

- W Mediolanie mieliśmy świetne relacje, wręcz przyjacielskie. Zdając sobie sprawę, że jesteś prezesem, dziękuję Ci za zaproszenie i ofertę dla mnie. Niestety nie mogę jej przyjąć z wielu powodów, które są dobrze znane. Mimo to dziękuję i będę śledził postępy Twojego klubu - powiedział "Super Mario".ŹRÓDŁO
Facebook
TAGI: Mario Barwuah Balotelli Liverpool FC Anglia A.S.D. Lupa Castelli Romani Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0138 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.