Juventus składa ofertę, Niemcy błyskawicznie odpowiadają

rok temu Juventus składa ofertę, Niemcy błyskawicznie odpowiadają
fot. Wikipedia

Dyrektor Juventusu Beppe Marotta potwierdził złożenie pierwszej oferty za Juliana Draxlera.

Dziś wieczorem Schalke 04 Gelsenkirchen potwierdziło "otrzymanie i odrzucenie" oferty "Bianconerich", która miała wynieść około 22 milionów euro wraz z bonusami.  Uważa się, że Niemcy oczekują kwoty o osiem milionów euro wyższej.

- Patrząc realistycznie, na runku transferowym pojawia się wiele propozycji. Dzisiaj zaprezentowaliśmy ofertę bazującą na naszych ocenach. Uważam, że wciąż istnieje duża różnica stanowisk - powiedział dyrektor Juventusu w rozmowie ze "Sky Sports Italia"

- To jedna z wielu propozycji, które wystosowaliśmy w tym okienku. Zawodnik należy do Schalke, dlatego oczywistym jest, że ostateczna decyzja w tej sytuacji należy do nich. Nie ma pośpiechu; skład, którym dysponuje Allegri jest solidny, dlatego poszukujemy kilku "świeczek na torcie".

- Pracujemy nad pozyskaniem trequartisty albo przynajmniej lewego pomocnika o konkretnej charakterystyce. Naszym celem jest również sprowadzenie lewego obrońcy, który będzie pełnił rolę zmiennika Patrice'a Evry w czasie leczenia kontuzji przez Kwadwo Asamoah.

Na korzyść Juventusu w negocjacjach z Schalke przemawia fakt, że Draxler ustalił już warunki kontraktu indywidualnego, na mocy którego ma zarabiać 3,5 miliona euro rocznie.
ŹRÓDŁO
Schalke/Juventus
TAGI: Julian Draxler Schalke 04 Gelsenkirchen Niemcy Juventus FC Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.