Wytrwałość kibica nagrodzona. Po roku dostał ripostę od federacji!

rok temu Wytrwałość kibica nagrodzona. Po roku dostał ripostę od federacji!
fot. Transfery.info

Niepocieszony kibic reprezentacji Meksyku doczekał się reakcji na swoje posty.

Każdy z nas był kiedyś rozwścieczony kontrowersyjnymi decyzjami sędziów. Polska ma swojego Howarda Webba, analogicznie działa to w innych krajach. W większości przypadków, gdy nie możemy pogodzić się z przebiegiem wydarzeń na boisku, krzyczymy, przeklinamy czy może nawet dodajemy pełnego nienawiści tweeta. 

 Z reguły szybko zapominamy jednak o tym, co miało miejsce. Inaczej było w przypadku kibica reprezentacji Meksyku (@Josesomor26). Z naszej perspektywy, zeszłoroczny mundial w Brazylii wydaje się nieco odległą historią. Osoby pamiętające 1/8 finału tego turnieju na pewno przypomną sobie, że wówczas Holandia pokonała "El Tri" po kontrowersyjnym karnym wywalczonym przez Arjena Robbena w samej końcówce.

 Spotkanie odbyło się 29 czerwca 2014 roku. I od tego dnia rozpoczyna się długa seria użytkownika Josesomor26, który dzień w dzień wysyłał tweeta o identycznej treści skierowanego do holenderskiej federacji piłkarskiej. Brzmiał on "To nie był karny". Ostatecznie licznik zatrzymał się na 392 dniach z rzędu. Wówczas przedstawiciele "Oranje" zdecydowali się odpowiedzieć wytrwałemu kibicowi: "Gratulacje @Josesomor26! #tobyłkarny"
ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Meksyk Holandoa
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.