Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Rizesporze

2 lata temu Oficjalnie: Tuszyński i Dzalamidze w Rizesporze
fot. FotoPyk

Patryk Tuszyński i Nikoloz Dzalamidze zostali nowymi zawodnikami Çaykuru Rizespor.

Obaj piłkarze pomyślnie przeszli testy medyczne i podpisali z tureckim klubem trzyletnie umowy. Według nieoficjalnych informacji, ekipa z Białegostoku na sprzedaży swoich zawodników zarobiła 1,5 miliona euro.

Tuszyński reprezentował barwy Jagiellonii od lipca 2014 roku. Od tego czasu w zespole z województwa podlaskiego rozegrał w sumie 44 spotkania, w których strzelił 20 bramek oraz zanotował cztery asysty.

Z kolei Dzalamidze trafił do drużyny z Białegostoku w połowie sezonu 2011/12 i łącznie wystąpił w 84 meczach "Jagi" i zdobył w nich osiem goli oraz zaliczył 20 asyst.

- Myślę, że to jest właśnie ten czas, żeby spróbować się gdzieś indziej, żeby dać sobie odpowiedź jak bardzo jest się mocnym. Turecka liga jest bardzo dobra. Grają tam dobrzy zawodnicy i chcę zobaczyć jak tam będę wyglądał - powiedział Gruzin.

Jagiellonia poinformowała również, że nie planowała sprzedaży tych piłkarzy, ale nie mogła odrzucić tak dobrej oferty klubu z Rize. Włodarze ekipy z województwa podlaskiego zapowiedzieli, że rozpoczęli już pracę nad wzmocnieniem pozycji pomocnika i napastnika w swoim zespole.

ŹRÓDŁO
Jagiellonia Białystok
TAGI: Oficjalnie Patryk Tuszyński Nikoloz Dzalamidze Jagiellonia Białystok Çaykur Rizespor Polska Turcja
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0047 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.