Cztery kluby zainteresowane Mascherano

3 lata temu Cztery kluby zainteresowane Mascherano
fot. Wikipedia

Włoski pośrednik Javiera Mascherano wyjawił w wywiadzie, że Juventus, Roma, Milan i Inter chcą go sprowadzić do siebie.

Głównym tematem dzisiejszego "Tuttosport" jest wywiad z Gustavo Mascardim, który podaje się za pośrednika Argentyńczyka. 

- Jeden z jego agentów, Walter Tamer, poprosił mnie o pracę w roli pośrednika. Podobna prośba wyszła od samego Mascherano. Będę pozostawał z nimi w kontakcie podczas prac nad przyszłością zawodnika. Mogę potwierdzić, że zaplanowaliśmy spotkanie z dyrektorem sportowym Walterem Sabatinim. Porozmawiamy o wszystkim.

- Odbyliśmy już konwersację z dyrektorem generalnym Juventusu Giuseppe Marottą, ale negocjacje utknęły w martwym punkcie, bo Włosi rozmawiali z międzynarodowym dyrektorem sportowym Barcelony Ariedo Braidą, który poinformował ich, że wykluczają sprzedaż. 

- Wczoraj jadłem obiad z Ariedo i powiedziałem mu, że ten chłopak chce zmiany otoczenia i preferuje Włochy. Javier porozmawia z samym prezesem Bartomeu jak najszybciej po otrzymaniu konkretnej oferty z Italii. Chce tu przyjść i zagrać w Serie A.

- Żaden zespół nie jest na "pole position", na chwilę obecną Inter i jego dyrektor Pietro Ausilio poczynili największe starania ze wszystkich, ale nikt nie ma wyraźniej przewagi. 

- Rozmawiałem o piłkarzu z Gallianim, Ausilio, Walterem i Marottą. Sytuacja jest jasna, a okno transferowe otwarte. Może się zdarzyć wszystko i nic.


ŹRÓDŁO
LaRoma24
TAGI: Javier Alejandro Mascherano Argentyna FC Barcelona Hiszpania Włochy AC Milan AS Roma Juventus FC Inter Mediolan
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0038 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.