Były pomocnik Arsenalu: Wkrótce Sterling może być wart nawet tyle

3 lata temu Były pomocnik Arsenalu: Wkrótce Sterling może być wart nawet tyle
fot. Manchester City FC

Ray Parlour stwierdził, że za dwa lata wartość Raheema Sterlinga może wzrosnąć do nawet 70 milionów funtów.

"The Telegraph" zorganizował debatę, podczas której dyskutowano, czy skrzydłowy jest wart 49 milionów funtów, które Manchester City zapłacił za niego Liverpoolowi. 

Dyskurs rozpoczął były menedżer Sunderlandu, Gus Poyet.

- Raheem próbował wymusić ten transfer, co pokazuje, jakie mamy czasy. Trzydzieści lat temu prawdopodobnie zostałby zawieszony klub, a jego kariera dobiegłaby końca. Teraz większość piłkarzy dostaje to, czego chce.

Eni Aluko, angielska zawodniczka skontrowała: - Uważam, że jest wręcz przeciwnie. Raheem to bardzo ambitny dzieciak i nie ma w tym nic złego. Udowodnił swoją wartość w Liverpoolu. Chce zdobywać trofea i odnieść sukces. Jego poprzedni klub zakończył sezon na ósmym miejscu, więc może nie myślał wcale o pieniądzach, a o wygrywaniu. To może być dobre posunięcie z jego strony.

Swoją wypowiedź dodał też Ray Parlour, który w przeszłości grał w Arsenalu.

- Myślę, że to był dobry transfer dla obu stron. Liverpool dostał solidny zastrzyk gotówki, a Sterling w City dostanie coś innego niż dotychczas. Jeśli uda mu się skorelować swoją grę z Sergio Aguero i Davidem Silvą, naprawdę może zrobić postępy. To tak młody zawodnik, za pięć lat może być wart 70 milionów funtów. Nie zdziwię się, jeśli okaże się dobrą inwestycją City.


ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Raheem Sterling Manchester City FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.