Czwarta kolejka Ekstraklasy dla statystycznych maniaków, czyli graficzne ciekawostki od EkstraStats

3 lata temu Czwarta kolejka Ekstraklasy dla statystycznych maniaków, czyli graficzne ciekawostki od EkstraStats
fot. Piotr Kucza - FotoPyk

Jak pewnie zauważyliście, Ekstraklasie poświęcamy coraz więcej miejsca na łamach naszej witryny. Od dziś serwować będziemy wam nową, unikatową porcję informacji.

Polska piłka, zgodnie z naszymi planami, ma stać się ważnym elementem portalu, zwłaszcza w okresie poza oknem transferowym. Jak zapewne zdążyliście zauważyć, co każdy piątek pojawia się zapowiedź kolejki, w której zadajemy kilka pytań ekspertowi. Nie brakuje także podsumowań, okraszonych taktycznymi analizami, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Naturalnie to dopiero początki i wraz z końcem września, gdy czasu na nowości będzie wystarczająco, wszystko dopracujemy. Graficznie, merytorycznie, full serwis. 

Jako że czytelnik to osoba niezwykle wymagająca, a Internet zapewnia tyle możliwości, że czasem najlepsze rzeczy giną w natłoku informacji, zadbamy o to, by zadowolić zarówno fanów długich tekstów, niecodziennych wniosków, ale też i maniaków statystycznych. Tak się składa, że nawiązaliśmy współpracę z EkstraStats, które ludziom aktywnym na Twitterze pokazało się z bardzo dobrej strony. Choć wiadomo, że ze wszystkich statystyk świata najważniejsza jest tabela końcowa, potem klasyfikacja strzelców, to warto zerknąć w ciekawostki, które koneserzy uwielbiają.

Zatem jeżeli nie wiecie, kto miał najstarszy skład w całej kolejce, a przy tym najniższy, kto stawia na obcokrajowców, a kto ufa Polakom, to śpieszymy z odpowiedzią. Bez klasyka - liczb kolejki - też się nie obyło.


Zaznaczamy, że pracujemy nad formą współpracy, dlatego piszcie w komentarzach co Wam się podoba, a czego Waszym zdaniem brakuje. Postaramy się, by w następnych statystycznych podsumowaniach wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom.ŹRÓDŁO
Transfery.info, EkstraStats
TAGI: EkstraStats Transfery.info Polska Ekstraklasa
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.