Obrońca chce zostać w Liverpoolu

3 lata temu Obrońca chce zostać w Liverpoolu

José Enrique wyjawił, że nie zamierza ruszać się z Liverpoolu.

Brendan Rodgers w ostatnich miesiącach zabrał się za przemeblowanie składu, jak i sztabu szkoleniowego Liverpoolu. Kilku graczom dano do zrozumienia, że menadżer nie widzi ich dla nich przyszłości w t "The Reds". Ricky Lambert odszedł już do WBA a Fabio Borini, Mario Balotelli i José Enrique mimo odsunięcia od gry, wciąż nie znaleźli nowego klubu.

Enrique udzielił krótkiego wywiadu angielskim mediom, w którym zadeklarował, że nie chce się rozstawiać z Liverpoolem.

– Pozostał mi rok do końca kontraktu, więc jestem świadomy tego, że włodarze klubu chcieliby się mnie pozbyć. Ja jednak nadal chcę tu zostać i walczyć o swoje. Nie wykluczam jednak przenosin. Jeżeli wpłynie oferta, która usatysfakcjonuje mnie pod względem sportowym, poważnie się nad nią zastanowię. Nie poddaję się. Z doświadczenia wiem, że w futbolu sytuacja może się szybko zmienić - powiedział Hiszpan.

29-latek przyznał, że co prawda dostał kilka propozycji (najnowsza pochodzi z West Bromu), jednak żadna z nich nie jest dla niego satysfakcjonująca. Enrique inkasuje w Liverpoolu 60 tysięcy funtów tygodniowo i wątpliwe, by mógł liczyć na podobne pieniądze po zmianie pracodawcy.ŹRÓDŁO
Sky Sports/Transfery.info
TAGI: José Enrique de la Sánchez Diaz Liverpool FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0066 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.