Oficjalnie: Capel w Genoi

3 lata temu Oficjalnie: Capel w Genoi

Diego Capel został nowym zawodnikiem Genoa CFC.

Włoski klub porozumiał się ze Sportingiem Lizbona w kwestii nabycia 50% praw do karty piłkarza. "Rossoblu" zapłacili za hiszpańskiego skrzydłowego 1,3 miliona euro i podpisali z nim dwuletni kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Capel występował w portugalskim zespole od lipca 2011 roku. W sumie w barwach ekipy z Estádio José Alvalade rozegrał 143 mecze, w których strzelił 16 bramek oraz zanotował 30 asyst.

- To smutny dzień dla mnie, bo kończę tutaj swoją przygodę po wspaniałych czterech latach. Jestem wdzięczny kibicom, pracownikom, trenerom i kolegom za to, czego w tej drużynie doświadczyłem. Przyszedł jednak czas, aby podjąć nowe wyzwanie. Ze spokojem opuszczam Lizbonę, bo wiem, że dałem z siebie wszystko dla tego klubu. Żałuję tylko, że nie mogę pożegnać się z fanami na stadionie, ale chciałbym im podziękować za wsparcie i fantastyczną atmosferę na stadionie oraz za to, że byli ze mną w trudnych chwilach. Zawszę będę miał w sercu Sporting i życzę temu zespołowi wszystkiego, co najlepsze, bo na to zasługuje - powiedział 27-latek.

Warto również wspomnieć, że były piłkarz Sevilli ma za sobą dwa występy w reprezentacji narodowej Hiszpanii.ŹRÓDŁO
Sporting Lizbona
TAGI: Oficjalnie Diego Ángel Capel Trinidad Sporting Lizbona Genoa CFC Hiszpania Portugalia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0063 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.