Torino dementuje

3 lata temu Torino dementuje
fot. Torino

Prezydent Torino odniósł się do potencjalnych ruchów transferowych z udziałem Bruno Peresa, Nikoli Maksimovicia, Amauriego i Sanjina Pricia.

Włoski klub miał być ponoć bliski zakontraktowania Sanjina Prcicia, a także miał ponoć myśleć o sprzedaży Bruno Peresa, Maksimovicia i Amauriego. Te informacje zdecydował prezydent, Urbano Cairo:

- W tym momencie finalizujemy rozmowy w sprawie transferu Andrea Belottiego z Palermo. Jak na razie to jest nasz główny cel transferowy. Prcić jest zawodnikiem, któremu się przyglądamy, jednak chęć jego sprzedaży musi wyrazić Rennes. Gdyby ewentualnie doszło do jego zakontraktowania, byłby on dla nas wzmocnieniem, a jako, iż mamy wielu pomocników, to musielibyśmy kogoś sprzedać - powiedział.

Bruno Peres był wymieniany w kontekście przenosin do AS Roma, natomiast Maksimović miał odejść do Milanu. Te rewelacje także zostały zanegowane przez Cairo. Wydaje się, że jedynym prawdopodobnym scenariuszem jest odejście doświadczonego Amauriego.

- Nie chcemy sprzedawać Maksimovicia ani Bruno Peresa, jednak zawsze może się stać coś nieoczekiwanego. Nie otrzymaliśmy za Bruno żadnej ofery z Romy, więc nie doszło do żadnych negocjacji. Z kolei jeżeli chodzi o Amauriego, to faktycznie jest zainteresowanie ze strony Carpi i teraz musimy ustalić co będzie najlepszym rozwiązaniem dla nas i dla niego. On ma za sobą dobrze przepracowany okres przygotowawczy, prezentuje dobrą dyspozycję i jest głodny gry. Carpi jest dla niego opcją, jednak co się wydarzy, zobaczymy w ciągu kilku najbliższych dni.


ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia
TAGI: Torino FC Amauri de Oliveira Carvalho Nikola Maksimović Bruno da Silva Peres Włochy
Zobacz również
OFICJALNIE: Maksimović w Spartaku
9 miesięcy temu  
0
OFICJALNIE: Z Sheriffa do Torino
10 miesięcy temu  
0
Z Napoli do Arsenalu?!
rok temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.