Reprezentant Chin ogłasza transfer do Chelsea

3 lata temu Reprezentant Chin ogłasza transfer do Chelsea
fot. Wikipedia

Fani Chelsea musieli być niezwykle zdziwieni w piątkowy poranek, kiedy dowiedzieli się, że bliżej nieznany chiński piłkarz dołączy do ich ulubionego klubu.

"Reuters" poinformował, że grający w Guangzhou Evergrande Zhang Linpeng uważa, że przenosi się do aktualnego mistrza Anglii. Co ciekawe, w ojczyźnie okrzyknięto go "chińskim Sergio Ramosem". 

O zawodniku wiadomo, że ma 26 lat i może występować na boku lub środku obrony. Z kolegami z Guangzhou cztery razy z rzędu sięgnął po Superpuchar Chin, jest także triumfatorem azjatyckiej Ligi Mistrzów z 2013 roku. 

Według doniesień, Zhang Linpen do Chelsea trafi najpierw na zasadzie wypożyczenia, jednak przy Stamford Bridge liczą na to, że w pewnym momencie w przyszłości zdoła on zastąpić Branislava Ivanovicia.

- Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że w końcu dostałem oficjalne zaproszenie, by dołączyć do Chelsea. Ciężko pracowałem i czekałem przez te pięć-sześć lat na spełnienie swojego marzenia o grze za granicą i nareszcie zyskałem uznanie z Premier League. Choć nie mogę od razu zagrać w tej lidze, głęboko wierzę, że Chelsea w profesjonalny sposób załatwi mi pozwolenie na pracę. W ogóle nie martwię się o negocjacje - powiedział Zhang Linpeng chińskiemu "Titan24".


ŹRÓDŁO
Titan24/Reuters
TAGI: Zhang Linpeng Chiny Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0083 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.