Legendy United: Ta sytuacja to żart!

3 lata temu Legendy United: Ta sytuacja to żart!
fot. Wikipedia

Peter Schmeichel uważa, że brak wyjaśnienia przez Manchester United przyszłości Davida de Gei to "absolutny żart".

Real Madryt poluje na hiszpańskiego bramkarza przez całe okno transferowe, jednak obecnie - na pięć dni przed końcem letnich transakcji - jego przyszłość wciąż związana jest z Old Trafford. "Czerwone Diabły" niezmiennie pozostają przy swoim stanowisku, że nie oddadzą 24-latka za mniej niż 33 miliony funtów. 

Hiszpan nie grał w tym sezonie w oficjalnych meczach, bo według Louisa van Gaala jest zdekoncentrowany zainteresowaniem z Madrytu. Schmeichel przyznaje, że sytuacja jest daleka od ideału.

- Jestem niezwykle wdzięczny za to, co zrobił dla Manchesteru United i nie miałbym nic przeciwko temu, by odszedł, jednak chciałbym rozwiązania tej sytuacji, bo to absolutny żart, że trwa ona podczas nowego sezonu. 

- Taki klub jak Manchester United powinien zaczynać rozgrywki, mając wszystkie problemy rozwiązane. Pragnąłbym, żeby David de Gea związał swoją przyszłość z klubem i podpisał pięcioletni kontrakt, w ostatnich dwóch sezonach grał olśniewająco. Ale rozumiem, że kiedy wzywa cię Real Madryt i rodzinne miasto, to oczywiście chcesz tam powrócić. Chciałbym wiedzieć - jest z nami czy z kimś innym? I jeśli z kimś innym, to chcę, by menedżer dostał możliwość zakupu nowego bramkarza. 

Schmeichelowi wtórują inne legendy Manchesteru United.

- Jak można tracić koncentrację? Klub mu płaci. Wspaniały klub. Kosztował ich wiele pieniędzy, dostał szansę jako młody bramkarza - powiedział Paul Scholes.

- Uważam, że to narzuca złe nawyki. Piłkarze zaczynają myśleć, że z tego klubu można łatwo odejść. Nie można. Jeśli chcemy, żebyś pozostał, a jesteś jednym z naszych najlepszych zawodników, to tak się stanie i będziesz grał na naszych warunkach - dodaje Rio Ferdinand.


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: David De Gea Quintana Peter Schmeichel Rio Gavin Ferdinand Paul Scholes Anglia Manchester United FC
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.