Oficjalnie: Wilusz w Koronie

3 lata temu Oficjalnie: Wilusz w Koronie
fot. Aleksandra Sieczka

Maciej Wilusz został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

26-letni obrońca trafił do ekipy z województwa świętokrzyskiego na zasadzie rocznego wypożyczenia bez opcji pierwokupu.

Wilusz do tej pory występował w Lechu Poznań, do którego trafił w lipcu 2014 roku z GKS-u Bełchatów. Od tego czasu czterokrotny reprezentant Polski rozegrał w barwach "Kolejorza" dziesięć spotkań.

Stoper po raz ostatni zagrał w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju we wrześniu w meczu przeciwko Legii Warszawa przy Łazienkowskiej. Wtedy też tuż przed zakończeniem pojedynku zwichnął bark i przez cztery kolejne miesiące leczył kontuzję. Piłkarz po uporaniu się z urazem nie zdołał wrócić do podstawowego składu drużyny prowadzonej przez Macieja Skorżę i z tego powodu zdecydował się opuścić szeregi Lecha.

- Maciej przydałby nam się, natomiast jest bardzo zdeterminowany, żeby odejść. Już rok nie występował w Ekstraklasie, a teraz po powrocie Paulusa Arajuuriego nie ma szans na regularną grę. Wilusz bardzo zabiegał od jakiegoś czasu o transfer i nie chcemy w tej sytuacji stawać zawodnikowi na drodze, ponieważ zależy nam, żeby nadal się rozwijał - powiedział szkoleniowiec zespołu z Poznania.ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Oficjalnie Maciej Wilusz Korona Kielce Lech Poznań Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.