Krasić: Dlatego wybrałem Polskę

3 lata temu Krasić: Dlatego wybrałem Polskę
fot. Wikipedia

Milos Krasić przyznał, że miał ofertę nie tylko od Lechii, ale również z Partizana Belgrad. W Polsce wylądował przez wzgląd na rodzinę.

Kibice Partizana Belgrad liczyli, że w ostatnich dniach okna transferowego uda się ściągnąć wielką gwiazdę, jaką niewątpliwie w ich kraju jest Milos Krasić. Były piłkarz Juventusu zdecydował jednak, że zamiast fazy grupowej Ligi Europy, woli wybrać polską Ekstraklasę i Lechię Gdańsk. W rozmowie z "Novosti" przyznał, że nie była to łatwa decyzja, a nad Wisłę trafił przez rodzinę.

- Jedyną rzeczą, która zadecydowała, że wybrałem Gdańsk, a nie Belgrad są moi najbliżsi. Od jedenastu lat mieszkamy zagranicą i myśleliśmy, że może być trudno teraz wrócić do Serbii. Partizan to wielki klub z wielkimi tradycjami i równie dużymi ambicjami. Jeśli Bóg pozwoli, kto wie, może kiedyś się jeszcze zobaczymy. Nie zamykam się na żadne oferty.

W CV Krasicia znajduje się Puchar UEFA, mistrzostwo Włoch, dwa mistrzostwa, cztery Puchary i cztery Superpuchary Rosji, a także triumf w Pucharze Turcji.

Z Krasiciem zupełnie nie zgadza się jednak trener Partizana Zoran Milinković, którego zdaniem to belgradczycy odpuścili transakcję, gdyż zawodnik "w zasadzie dwa lata nie grał w piłkę".ŹRÓDŁO
Sportske.net
TAGI: Miloš Krasić Lechia Gdańsk Partizan Belgrad Polska Serbia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0098 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.