Niecodzienne wsparcie dla kontuzjowanego piłkarza! Nowy viral AS Roma

3 lata temu Niecodzienne wsparcie dla kontuzjowanego piłkarza! Nowy viral AS Roma
fot. AS Roma

Kontuzja Kevina Strootmana spotkała się z dużym wsparciem kibiców.

Holender miał wkrótce wrócić na boisko po poważnej kontuzji kolana, która w z zeszłym sezonie uniemożliwiła mu występy przez niemal całą rundę wiosenną. Niedawno ogłosił on jednak na swoim Twitterze, że niezbędna jest kolejna operacja i nie wróci na boisko co najmniej przez kilka najbliższych miesięcy.

Wiadomości ze słowami wsparcia pojawiły się we wszelakich mediach społecznościowych. Siły w powrocie do zdrowia życzyli mu kibice, koledzy z zespołu, sztab szkoleniowy i celebryci będący jednocześnie fanami Romy.

Wielu poszło też śladami trenera "Giallorossich" Rudiego Garcii, który w jednym z pomeczowych wywiadów w 2014 roku porównał Strootmana do... pralki, przytaczając przy tym argumenty, że posiada on umiejętność radzenia sobie z "dziwnymi" piłkami i wykopywania ich przed znalezieniem lepiej ustawionego kolegi. Garcia zamieścił w internecie selfie przed swoją pralką i dodał do niego słowa wsparcia dla swojego pomocnika.

"Roma Radio" poprosiło swoich słuchaczy, by zrobili swoje własne zdjęcia z pralkami. W efekcie w internecie pojawiły się selfie m.in. generalnego menedżera klubu Mauro Baldissoniego, partnerki Strootmana Thary Pols czy wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa. Każdy kibic, który chce poprzeć akcję, może to zrobić poprzez hashtag "#dajeKevin".ŹRÓDŁO
AS Roma
TAGI: AS Roma Włochy Kevin Strootman
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.