Juventus miał alternatywę na wypadek niepowodzenia z Hernanesem?

3 lata temu Juventus miał alternatywę na wypadek niepowodzenia z Hernanesem?
fot. Flickr

Juventus podobno złożył opiewającą na 17 milionów euro ofertę za Franco Vazqueza.

"Bianconeri" spędzili całe lato na poszukiwaniu trequaristy, jednak nie udało im się pozyskać Juliana Draxlera z Schalke ani Mario Goetze z Bayernu Monachium.

Ostatecznie do Turynu za 11 milionów euro, w transferowy deadline, przeniósł się Hernanes. "Calciomercato" informuje jednak, że klub wystosował kilka ofert za 26-letniego Vazqueza. 

Zdaniem portalu, "Stara Dama" po raz pierwszy złożyła Palermo zapytanie w sprawie zawodnika podczas negocjacji w sprawie Paulo Dybaly, jednak wówczas poinformowano ich, że jego cena to 25 milionów euro.

Kolejne zapytanie zostało podobno złożone w czerwcu, jednak prezydent zespołu z Sycylii, Maurizio Zamparini, nieugięcie twierdził, że reprezentant Włoch nie jest na sprzedaż. Ostatecznie do Palermo wpłynęła oferta opiewająca na 17 milionów euro plus bonusy. Kroki te zostały podjęte na wypadek, gdyby nie wypalił transfer Hernanesa, który był uzależniony od powodzenia Interu w sprawie sprowadzenia Adema Ljajicia.

Sam Vazquez podobno był gotowy do odejścia, pozostawał w kontakcie ze swoim agentem, choć nie podejmował aktywnych działań, by skończyć swoją przygodę z Palermo. Ze względu na fakt, że Hernanes ostatecznie zasilił Juventus, oferty nigdy nie wzięto pod uwagę. Według "Calciomercato", Massimiliano Allegri preferował Brazylijczyka, bo uważał styl gry Vazqueza za zbyt wolny.ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Hernanes Juventus FC Włochy Franco Damián Vázquez US Palermo
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.