To dlatego Stones nie trafił do Chelsea

3 lata temu To dlatego Stones nie trafił do Chelsea
fot. Everton FC

Roberto Martinez powiedział, że czas ofert Chelsea za Johna Stonesa zaprzepaścił szanse na jego przenosiny do Londynu.

Jose Mourinho wyszedł z pierwszą propozycją za obrońcę trzy tygodnie przed początkiem nowego sezonu. Jak mówi Martinez, niewystarczający czas na znalezienie następcy był jednym z kluczowych czynników, przez które nie było szans na finalizację transakcji.

- Są takie momenty, kiedy nie możesz zastąpić zawodników podczas okna transferowego. Szkodliwe staje się wówczas tracenie kluczowego gracza.

- Dlatego uważam, że okno nie powinno być otwarte, kiedy rozpoczął się już sezon. Może musimy zostać pionierami, to wpływa na futbol na całym świecie. 

- Brałem udział w dziesięciu sezonach i mogę wskazać trzy takie przypadki z każdego z nich. Trzeba znaleźć rozwiązanie.

- To część zasad. Zawsze jasno wyrażałem swoje zdanie, żeby okno transferowe było zamknięte, a istniała jedynie możliwość składania zapytań i przygotowywania ofert. Jeśli ktoś interesuje się twoim piłkarzem, to jest to komplement i pokazuje, że robimy coś dobrze.

- Nasza strategia jest jasna, budujemy młody zespół i zapewniamy zawodnikom ważne role, najważniejsza jest ciągłość. W każdym oknie transferowym zrobiliśmy postęp.

- Każdy piłkarz, który reprezentuje Everton, musi to zrozumieć. Naszym największym interesem jest dalej rozwijać Johna i to własnie będziemy robić. 


ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: John Stones Everton FC Manchester United FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 465
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.