Rekord Keylora Navasa. Tej sztuki nie dokonał nikt od 40 lat!

3 lata temu Rekord Keylora Navasa. Tej sztuki nie dokonał nikt od 40 lat!
fot. Real Madryt CF

Keylor Navas został pierwszym bramkarzem Realu Madryt, który nie przepuścił żadnego gola w trzech kolejkach inaugurujących nowy sezon w Primera División.

Dwa tygodnie temu wydawało się, że Kostarykanin przeniesie się do Manchesteru United jako część rozliczenia za Davida De Geę. Nieporozumienia i zaniedbania obu klubów sprawiły jednak, że transakcja upadła, choć Navas przeszedł już testy medyczne i ustalił warunki kontraktu.

28-latek powrócił do Realu Madryt tego samego dnia, gdzie został przeproszony przez szefostwo klubu, które wyraziło nadzieję, że relacje pomiędzy stronami wrócą do normy, choć wcześniej jasno wskazali Hiszpana jako ich preferowanego kandydata do bramki.

Navas profesjonalnie potraktował nowe warunki, w jakich się znalazł i natychmiast wrócił do treningów. Szybko udowodnił swoją wartość, nie tracąc bramki w wygranym przez Realu 6-0 meczu z Espanyolem.

Tym samym zapisał się on na kartach historii, bowiem jako pierwszy bramkarz od 40 lat rozpoczął nowy sezon Primera División, zachowując czyste konto w pierwszych trzech meczach (ze Sportingiem, Realem Betis i Espanyolem).


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Keylor Antonio Navas Gamboa Real Madryt CF Hiszpania Kostaryka
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0166 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.