Chinyama wraca do Polski?!

3 lata temu Chinyama wraca do Polski?!
fot. Transfery.info

Takesure Chinyama ma ponoć wrócić do Polski.

Doświadczony napastnik to były król strzelców Ekstraklasy w barwach warszawskiej Legii, kiedy to razem z Pawłem Brożkiem zdobył 19 bramek w sezonie 2008/2009. Był jedną z gwiazd ligi, mimo że wielokrotnie wytykano mu brak skuteczności.

Były reprezentant Zimbabwe od dawna nie prezentuje jednak wysokiej formy. Wystarczy wspomnieć, że od czasu odejścia z Legii cztery lata temu strzelił zaledwie trzy bramki ligowe.

32-latek po przygodzie z "Wojskowymi" na krótko trafił do Dynamos Harare, by potem znajdować się w kadrach klubów z Republiki Południowej Afryki: Orlando Pirates i Platinum Stars. W drugim (sezony 2013/2014 i 2014/2015) nie wchodził na boisko nawet z ławki rezerwowych, więc musiał odejść i od blisko roku nie miał klubu.

Dwa miesiące temu Chinyama wrócił do ojczyzny, ponownie zostając piłkarzem Dynamosa, drużyny z rodzinnego miasta. Marzy mu się jednak powrót do Polski i według doniesień serwisu interia.pl, w listopadzie, po zakończeniu sezonu w Zimbabwe, znów zamelduje się w Polsce.

Jak poinformował prezes LZS Piotrówka, skontaktował się z nim przyjaciel napastnika i rodak Dickson Choto. Dzięki niemu doszło do rozmowy pomiędzy dwoma stronami i uzgodniono datę przyjazdu "Chiniego".ŹRÓDŁO
Interia, Transfery.info
TAGI: Takesure Chinyama Zimbabwe Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0096 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.