Cristiano Ronaldo: Marzę, by tam zagrać

3 lata temu Cristiano Ronaldo: Marzę, by tam zagrać
fot. Transfery.info

Cristiano Ronaldo zabrał głos w sprawie swej przyszłości.

W rozmowie dla portalu poświęconego towarzyskiemu Międzynarodowemu Pucharowi Mistrzów (ICC), Portugalczyk opowiedział o swoich planach na przyszłość. Nie jest tajemnicą, że 30-latka od dawna łączy się z transferem do PSG, choć wielokrotnie pojawiło się twarde stanowisko przedstawicieli z Madrytu. Aktualna umowa piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2018 roku.

Ronaldo nie poruszył spekulacji pojawiających się wokół jego osoby, ale wyraźnie wskazał, że zamierza zagrać w USA, czyli pójść drogą wielu innych gwiazd, które niegdyś zachwycały w Europie, a na zakończenie kariery wyjechały do MLS lub NASL. 

- Stany Zjednoczone to piękny kraj. Sposób w jaki ludzie postrzegają tu piłkę jest imponujący, podobnie jak warunki do jej rozwoju. Tutaj ludzie naprawdę robią świetną robote, a progres widoczny jest z roku na rok. Bardzo chcę pomóc w tym projekcie, bowiem wciąż wiele rzeczy należy poprawić, by piłka nożna stała się tu dominująca. Mam ogromną nadzieję kiedyś tu zagrać - powiedział skrzydłowy Realu.

Wypowiedź ta pokrywa się ze słowami Jorge Mendesa, agenta Ronaldo. Stwierdził on kilka miesięcy temu, że jego klient zakończy europejską karierę w Realu, a następnie być może uda się do USA.TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Real Madryt CF Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0054 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.