Nowy cel transferowy Chelsea?

3 lata temu Nowy cel transferowy Chelsea?
fot. Wikipedia

Jose Mourinho bacznie obserwuje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień.

Trener nie jest zadowolony z postawy drużyny, która skutkuje zaskakująco słabymi wynikami na początku sezonu. Najbardziej rozczarowującą formacją "The Blues" jest defensywa, ale Portugalczyk widzi braki również w drugiej linii. Już latem próbował wzmocnić środek pola, proponując astronomiczne stawki za Paula Pogbę, ale Francuz nie był zainteresowany przeprowadzką na Stamford Bridge.

Między innymi ze względu na nieudane zakupy w drużynie pozostał John Obi Mikel, który nie ma większych szans na występy w Londynie, ale z racji niewystarczających opcji Mourinho bardzo zależało, by Nigeryjczyk dalej był w odwodzie. Zimą "The Special One" chciałby jednak sprowadzić kogoś, kto wzmocni kadrę, a nie tylko będzie jej uzupełnieniem. Właśnie dlatego swoją uwagę zwrócił na Blaise Matuidiego.

Francuz jest kluczową postacią PSG, a w dodatku świetnie łączy grę defensywną z ofensywą. Mourinho zawsze cenił takich piłkarzy, zwłaszcza gdy prezentowali jeszcze dużą siłę. Jak spekuluje "Le Parisen", za 28-latka, którego kontrakt obowiązuje jeszcze przez trzy lata, należy zapłacić około 40 milionów euro.ŹRÓDŁO
Le Parisen
TAGI: Blaise Matuidi Francja Paris Saint-Germain FC Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0133 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.